طراحی داخلی

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون منزل در تعریف به معنای استفاده از علم و تجربه ای است به منظور استفاده بهینه از فضای مسکونی, هم از نظر زیبایی و هم از نظر راحتی. در طراحی دکوراسیون منزل استفاده از فضا و خلاقیت در شناسایی فضاهای قابل استفاده مهمترین قسمت طراحی است. برای طراحی دکوراسیون منزل می بایست ابتدا وسایل اضافه را لیست نمود، محل هایی که در معرض دید هستند را چشم نواز نمود، ارتفاع وسایل را در نظر گرفت، اندازه های درست را به کار برد و از ترکیب رنگها و اصول نورپردازی جهت بهینه کردن فضای داخلی منزل برای کاربرد های گوناگون استفاده کرد .
حاصل نتیجه دکوراسیون منزل می بایست زیبایی و راحتی و آرامش را برای افراد داخل منزل به همراه داشته باشد. با استفاده از علم طراحی می توان فضاهای داخلی را به گونه ای طراحی کرد که حتی یک منزل کوچک نیز بزرگ به نظر برسند. در دکوراسیون منزل کوچک، نورپردازی نیز عامل بسیار مهمی در زیبایی طراحی می باشد، نورها می توانند به صورت سقفی باشند و یا از نورهای غیر مستقیم در طراحی استفاده نمود. بکار گیری تابلو های تزئینی و گلدان ها و سایر وسایل دکوری حتما میبایست با دیگر المان های طراحی کاملا هماهنگ باشد .
قبل از شروع دکوراسیون خانه، حتما می بایست برآورد مالی و زمانی لازم جهت شروع تغییرات را انجام داد. می توان با هزینه کم نیز یک منزل زیبا طراحی نمود، اما برای بازسازی و استفاده از متریال های جدید و مدرن حتما باید از یک مشاور خوب استفاده کنید.
شرکت پاد پارس با سالها تجربه در طراحی داخلی میتواند خدمات مشاوره و طراحی را برای هر نوع فضای مسکونی و اداری با اولویت در نظر گرفتن هزینه و کیفیت ارائه نماید .
برای شروع دکوراسیون زیبا ابتدا باید طراحی مناسب و زیبایی برای محل مورد نظر صورت گیرد، برای اینکار ابتدا طراحان فضای شما را بازدید می کنند، سپس ایده های خود را با در نظر گرفتن تمامی شرایط و محدودیت ها در قالب تصاویر سه بعدی پیاده سازی می کنند. پس از بررسی نهایی طرح ها و اتدهای طراحی شده، مراحل ساخت آغاز می شود. قسمت عمده راحتی و زیبایی دکوراسیون منزل در مرحله طراحی انجام می شود، لذا طراحی منزل بسیار مهم می باشد.
شرکت پادپارس  قبل از هر چیز خود را مشاور شما میداند و سعی بر آن دارد تا با خلاقیت طراحان خود و حسن سلیقه شما فضای دلخواه شما را خلق و آماده سازی کند . پاد پارس با توجه به ارتباط نزدیکی که با همکاران خود در زمینه متریال های لوکس و مناسب دارد هزینه های اضافه را از بین برده و به صورت مستقیم از مراکز پخش متریال های ساختمانی سعی در جلب نظر شما را دارد .

طراحی داخلی

خدمات شرکت پاد پارس به دو بخش طراحی و اجرا تقسیم می شود. در فاز طراحی ابتدا منزل و خانه شما بازدید می شود و تمامی محدودیت ها، نظرات و سلیقه های افراد خانه مورد بررسی قرار می گیرد، سپس ابعاد دقیق پلان منزل اندازه گیری می شود و در اختیار گروه طراحی گذاشته می شود. طرح مورد نظر با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی شبیه سازی شده و جهت تایید و یا اصلاح در اختیار شما قرار داده می شود. پس از تایید نهایی مرحله اجرا آغاز می شود. در تمامی مراحل اجرا جهت ارتقای سطح کیفی مراحل نصب و اجرا یک مهندس معمار به عنوان ناظر کیفی در پروژه شما حضور خواهد داشت و تمامی مراحل را با توجه به زمانبندی صورت گرفته زیر نظر خواهد داشت. امید است طبق سلیقه و نظر شما طراحی فضای مورد نیازتان  به صورت کاملا علمی اجرا شود